«Жас Ұлан» ББЖМ басшыларының бірінші аймақтық кездесуі өтті.

07.12.2017

6 желтоқсанда Балкашин №1 орта мектебінің аясында Сандықтау ауданы мектептерінің 75 белсенді оқушысы «Жас Ұлан» ББМЖ көшбасшыларының бірінші аудандық жиналысы өткізілді. Біздің мектепті 8 оқушы таныстырды және «Жас журналист»- Карабатырова Индира, бастамалық кәсіпкерлер ретінде- Шмит Роман, Ашурков Владимир және Хасенов Шынғыз сөз сөйледі. Ақан Сері атындағы Мәдениет колледжінің актерлік өнер оқытушысы мамандығын - Валентина Котельникова және Гук Анастасия оқыды. Бейнелеу өнеріндегі шығармашылық шеберлігін Диана Герасимова көрсетті, ал Деобальд Максим дебаттар аймағында өзінің құрдастарымен бірге «Тәуелсіздік- күшті рух» тақырыбында ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізді. Барлық балалар әртүрлі қызмет салаларында өзін-өзі сынап көрді, олар өте қызықты болды, және ең бастысы олар белсенді азаматтық позицияға ие екенін және мектептегі көшбасшылар екенін тағы бір рет көрсетті. Жиынның екінші бөлігінде аудан әкімдігінің салтанат залында балалар ауданның әкімі А.С. Исмагамбетов және педагогикалық еңбек ардагерлерімен кездесуі, сондай-ақ, Жас Уановцевтің катарына басқа да балалар кіру құқығы, өздерінің мектептері мен аудандарының өміріне белсене араласуға мүмкіндік беретін рәсімі өтті. Осы іс-шара аясында қатысушыларға алғыс айтылды, және Деобальд Максим «Менің бастамам- Отаным үшін» Республикалық байқауының жүлдегері және «Жеңіске қосқан үлесі» атты облыстық ғылыми жобалар конкурсының жеңімпазы болды, ол өз сөзінде әрбір жасөспірімге еліміздің еркіндігі мен тәуелсіздігі қандай қиын жолмен жеңіп алмағанымыз туралы санасына жеткізді.