Өзін-өзі тану - сүйіспеншілік пен шығармашылық.

28.11.2017

2017 жылғы 24 қараша Щучинск қаласында «Жаңғырту 3.0» бағдарламасын жүзеге асыру барысында

адами капиталдың сапасын арттыру туралы «Өзін-өзі тану» моральдық-рухани білім беру бағдарламасының әсері »халықаралық конференциясы өтті. Конференцияда «Өзін-өзі тану» тақырыбын интеграциялау және білім берудің

жаңартылған мазмұнына көшу мәселелерін жан-жақты қарастырды. Оқытушылар мен әдіскерлер өздерінің тәжірибелерімен бөлісті, мастер-классты көрсетті, интерактивті және практикалық алаңдарды өткізді. Конференцияның рухы шығармашылық түрінде болды, бұған концерт, көркем көрме және Щучинск педагогикалық колледжінің жаңартылған ғимараты негіз болды. Сандықтау ауданының өзін-өзі тану мұғалімдері конференция жұмысына белсене қатысты.